Леонід Агутін розповів про зраду Анжеліці Варум. Три дні були в стані розлучення.

Анжеліка Варум і Леонід Агутін разом більше 20 років, проте їх шлюб міг перерватися через публічну інтрижку артиста, інформує Ukr.Media.

У 2011 році співака зняли в Юрмалі, коли він цілувався з незнайомкою. При цьому його дружина відпочивала неподалік в номері готелю.

Зрада артиста ледь не зруйнувала шлюб. Але розлучення так і не послідувало. Виявилося, Анжеліка Варум дійсно думала про те, щоб розлучитися з чоловіком.

“На кілька хвилин дах мій з’їхав. Це був неприємний момент, ми тоді з дружиною, звичайно, посварилися. Навіть не посварилися, вона просто дуже засмутилася. Дня три ми були в стані розлучення, а потім не змогли”, — зізнався Леонід Агутін.

Артист зізнався, що був «неосудно п’яний». Співак поскаржився, що очевидцям навіть не довелося його вистежувати — він і не намагався сховатися. Агутін зізнався, що в той час у нього видалися важкі робочі дні, а за ними нарешті послідували веселощі, які обернулися скандалом.

Співак заявив, що було кілька подібних моментів, він просто не розрахував сили.

«Ми всі живі люди, з кожним з нас може статися щось таке», — зізнався Агутін.

Варум пробачила йому інтрижку, а співак відтоді уникає гучних вечірок і тримає себе в руках.

Правда, відтоді кілька разів спливали чутки про невірність Агутіна. Минулого року його зняли з молоденькою незнайомкою в Сочі, але він знайшов собі виправдання і заявив, що хейтери розлучення не дочекаються.