Зі співаком трапилася комічна історія.

Під час зйомки новорічної передачі, яку телеглядачі побачать напередодні новорічної ночі на одному з українських телеканалів, артист Олег Вінник поділився з журналістами історією, яка привела співака в шок, а ще поділився тим, що чекає його шанувальників під час виступу улюбленого артиста напередодні Нового Року, інформує Ukr.Media.

У новорічному шоу Олег Вінник виступить з трьома піснями, а для виступу з піснею «Наталі» для Вінника постановники проекту придумали грандіозну декорацію — величезний трон зі стрілами Купідона. Але, судячи з усього, така декорація трохи привела в зніяковілість артиста.

Співак сказав, що, мабуть, він на нього сідати не буде. А якщо серйозно, то напевно це буде весело і драйвово. Також він зізнався, що довіряє українському каналу.

Артист поділився також курйозною історією, яка сталася з ним 31 грудня. Ще під час проживання в Німеччині, у Вінника було заплановано шоу якраз ввечері, напередодні нового року. Після виступу співак повертався додому, і застряг у ліфті. За лічені секунди до нового року його «звільнили», і зустрічали з ліфта з келихом шампанського. Добре, що все закінчилося добре!