Ніно Катамадзе повернеться в суддівське крісло вокального шоу.

Вже 14 вересня на каналі СТБ стартує 10-й ювілейний сезон популярного шоу "Х-фактор". На честь дня народження на проекті зберуться найяскравіші артисти шоу-бізнесу. Серед них виявилася легендарна співачка Ніно Катамадзе.

Цей сезон стане особливим для проекту: за лаштунками збереться чимало зірок, а учасників практично кожен день буде зустрічати нова четвірка журі, інформує .

Так, заради улюбленого проекту на один день до України прилетіла зірка світового джазу, грузинська співачка і композитор Ніно Катамадзе. Вона зайняла місце за суддівським столом Х як запрошений член журі. Артистка не приховує радості знову опинитися на "Х-факторі":

"Я дуже щаслива знову побачити улюблених колег, друзів і знімальну групу. Я згадую проект кожен раз з дуже трепетною любов'ю, і мені вже давно хотілося їх побачити, тому я з задоволенням приїхала саме сьогодні!"

Нагадаємо, що артистка вже займала суддівське крісло в п'ятому і шостому сезонах шоу. Її підопічний Дмитро Бабак став переможцем "Х-фактор"-5. На цей раз, у Ніно Катамадзе, як і в інших запрошених суддів, є унікальне право. Вона може подарувати учаснику квиток у тренувальний табір, попри вердикти колег.