Український телеведучий Олександр Педан на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікував декілька відео, і показав, що подарував своїй дружині на річницю весілля.

Разом зі своєю дружиною Інною у шлюбі Олександр ось уже 17 років, у пари є двоє дітей, інформує Ukr.Media.

На честь знаменної для сім’ї події телеведучий презентував своїй дружині і доньці незвичайний подарунок. Свято співпало з Міжнародним днем дівчаток, тому Олександр підготував сюрприз не тільки для своєї дружини, але і для 15-річної доньки Лери — політ над Києвом на маленькому вертольоті.

В Instagram Олександр показав, як проходив їх спільний з дружиною і 15-річною донькою політ. Схоже, сім’я була дуже щаслива провести такий теплий у всіх сенсах день разом.

У публікації телеведучий розповів, що щасливий у шлюбі ось уже 17 років. За цей час подружжя навчилися бути мудрими, і кожен знає, в чому він краще своєї другої половинки.

Також Олександр зізнався, що його кар’єра і кар’єрний ріст — все це тільки заради його сім’ї.

  • “В цілому, давно зрозумів, що все, що я роблю останнім часом — моя робота: і медійна, і не лише — все для сім’ї, а не для себе. Ті роки, коли працював для себе, залишилися десь до тридцяти. Тепер сім’я мене надихає не зупинятися, пробувати нові формати, ставити собі нові серйозні цілі”, — зізнався Олександр.