Актуальні новини

Депутати Львівської міськради погодили передачу будинку культури ЛОРТА у власність міста

Депутати Львівської міської ради погодили передачу з державної власності у комунальну будинку культури Львівського державного заводу ЛОРТА, що на вулиці Ряшівській, 2. За відповідне рішення під час засідання 17 червня проголосували 52 депутати.

В ухвалі також зазначається, що після завершення всіх юридичних процедур будинок культури надалі потрібно використовувати за цільовим призначенням, а продавати його – заборонено. Тут планують створити освітній центр, де, зокрема, за словами міського голови Андрія Садового, будуть працювати гуртки з моделювання. Депутатка Юлія Хомчин також запропонувала під час обговорення розмістити в будинку культури на час канікул мобільну наукову лабораторію.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1520857 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1520857{
margin: 0!important;
}
}

Будинок культури заводу ЛОРТА, що підпорядковується «Укроборонпрому», має площу 5787,9 кв. м. Як інформував ZAXID.NET, оскільки його не використовують уже понад 10 років, у Львівській міськраді створили депутатську робочу групу щодо його подальшої долі та отримали погодження від адміністрації заводу на передачу приміщення в комунальну власність.

До 2006 року в будинку культури ЛОРТА діяли численні гуртки та студії, відбувалися вечори пам’яті, конкурси, концерти, виставки, в тому числі міжнародні. Він відігравав одну з ключових ролей у культурному житті Львова.

  Кілька тижнів на рік королева Єлизавета II дозволяє собі не носити корону і харчуватися вуличною їжею

Залишити відповідь