Олена Кравець розповіла, як зламала ногу. Актриса заплуталася у своїх штанях.

Актриса “Студії Квартал 95 «Олена Кравець отримала серйозну травму ноги, через що не змогла вести новий випуск програми “Твій день”, інформує Ukr.Media.

В ефірі каналу 1+1 Олена розповіла, що їй довелося звернутися до лікарів, які діагностували у неї перелом плеснової кістки і наклали гіпс. За словами Кравець, травма вийшла вельми безглуздою. Актриса заявила, що просто заплуталася у своїх штанях.

“Це така трагікомедія. Я не знаю, як це могло трапиться вчора. Нічого не віщувало біди. Я прийшла додому, накупила собі черешні, збиралася зайнятися справами, і Я заплуталася просто у власних широких шовкових штанях. Я спіткнулася, вдарилася ногою об одвірок, я навіть не впала, я просто дуже сильно вдарилася. Через 15 хвилин — набряк і сильний біль. Ми поїхали в лікарню. Лікарі поржали, наклали гіпс. Я зламала плеснову кістку — це така подушечка, на яку ми стаємо», — поділилася Кравець.

Олена жартома додала, що таким чином хотіла проявити свою солідарність з українськими футболістами, які теж травмувалися на матчі зі Швецією в рамках «Євро 2020».