Актуальні новини

“Безумовно, будуть скандали”: Григорій Решетнік розкрив подробиці шоу “Холостяк”

Григорій Решетнік розповів про учасниць "Холостяка 9".

Вже в цю п'ятницю, 8 березня, на глядачів чекає довгоочікуваний прем'єрний випуск дев'ятого сезону романтичного шоу "Холостяк", головним героєм якого став Микита Добринін, інформує .

І напередодні виходу реаліті незмінний ведучий шоу Григорій Решетнік розповів про те, чого ж варто чекати від нового сезону "Холостяка". За словами Григорія, їм є чим здивувати глядачів, адже 9 сезон видався чудовим.

"Безумовно, будуть скандали. Нові учасниці не бояться відверто говорити про свої почуття до головного Холостяка країни. Всі дівчата дуже розумні, виховані і політкоректні. Вони дійсно поважають думку один одного. Вважаю, що вони – прекрасні тактики і стратегії", – поділився Решетнік.

Крім того, ведучий зазначив, що всі дівчата, звичайно ж, переглядали попередні сезони романтичного шоу, тому вони вже готові до будь-яких ситуацій. Однак, як би там не було, рішення все одно залишається за Холостяком.

До речі, про головного героя Григорій висловлюється дуже добре: "Новий Холостяк дуже яскрава особистість. Враховуючи його професію, Микиту завжди оточують красиві дівчата. Саме учасницям романтичного реаліті буде нелегко достукатися до серця Холостяка. До речі, Микита дуже хороший психолог, який з легкість "читає" поведінку дівчат. Тому боротьба учасниць за право бути в фіналі буде серйозною".

Решетнік впевнений, що Добриніну буде не складно спілкуватися з такою кількістю дівчат, так як він публічна особа і точно знає, як правильно приймати рішення в різних ситуаціях.

"Також він людина з досвідом, адже раніше був одружений. Героїні різні, кожен зі своєю особливою історією та досвідом. Микиті буде дуже непросто зробити вибір, але, я вірю, він впорається", – додав Григорій.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Кім Кардашьян зізналася, що страждає на псоріаз

Залишити відповідь