Дядя Жора зіграв друге весілля з дружиною Наталією в день їх двадцятої річниці. Також в цей день 15 років тому народилася його донька Устина.

Відомий український комік Дядя Жора, справжнє ім’я якого Вадим Мічковський, поділився з шанувальниками радісною новиною. 30 червня він і його дружина Наталя відзначили двадцяту річницю весілля. З нагоди знаменної події артист показав підписникам архівні фотографії з весільної церемонії, інформує Ukr.Media.

В описі до архівних кадрів Дядя Жора повідомив, що зіграє з дружиною ще одне весілля. Шоумен зазначив, що свято вийде подвійним, так як в цей день 15 років тому народилася його донька Устина.

“Всього лише 20 років минуло. 20 років тому у нас з Наталією було весілля. 20 років пройшло швидко, але ми багато чого вже зробили, так? Спасибі тобі за наших дочок і за те, що робите мене щасливими. Люблю тебе, люблю Вас. Сьогодні ми повторимо це свято! Дуже хочеться повторити ці емоції, які ми переживали 20 років тому)) коли вирішили створити сім’ю! Ну і з Днем народження наша Устина. Ти зробила нам найкращий подарунок на 5-я нашого весілля))) тому, цей день ми святкуємо завжди разом. Любимо тебе і будь нам здорова. А я постараюся зробити так, щоб цей день став найкращим днем”, — написав комік.

В Instagram-сторіс дядьки Жори і Наталії Мічковської вже з’явилися перші кадри з другого весільного торжества. На цей раз закохані вибрали більш повсякденне вбрання білого кольору.