Олена Мозгова розповіла про тяжке випробування, яке їй довелося пройти. Продюсер перенесла важку хворобу.

Відома українська продюсер розповіла про хворобу, через яку вона мало не попрощалася з життям. У себе в ФБ Мозгова виклала знімок світанку і зізналася, що він для неї міг стати останнім, інформує Ukr.Media.

Олена зізналася, що у неї була хвороба Лайма (кліщовий бореліоз):

“Нестерпні болі через хворобу Лайма, які ніяким знеболюючим неможливо було прибрати. У мене вже були думки, що пора завершувати цей земний шлях… в ту ніч мені було особливо погано… Я не могла ні сидіти, ні стояти. Пересувалася по кімнаті, спостерігала цей пейзаж і рахувала хвилини, щоб можна було прийняти знеболююче, якого вистачало максимум на 20 хвилин. І так по колу кожні 3 години. Ця ніч і світанок могли для мене стати останніми, але завдяки Солі (молодшій доньці) не стали. У той момент, коли вже було нестерпно, я подивилася на свою сплячу красуню і зрозуміла, що вона без мене в цьому світі просто не виживе. Я повинна знайти в собі сили і жити хоча б заради неї”.

Мотивація жити заради своєї дочки спрацювала і через кілька днів стан Мозкової покращився.

“Моє паралізоване обличчя потроху стало мене слухатися, лікування почало приносити результат і болі відступили”, — розповіла продюсер.