Знаменитість бажає займатися лише ревізіями.

Ольга Фреймут у одній із розмов розповіла про свої плани щодо роботи, інформує Ukr.Media.

«На ТБ я швидше за все не повернуся, оскільки мене звуть в такі проекти, в яких я ведучою бути не хочу. Я б хотіла вести «Ревізор» або «Інспектор Фреймут». Однак, коли я пішла з “Ревізора”, туди знайшли нову ведучу, коли я пішла з “1+1”, туди теж підібрали нового ведучого. Так що вже все зайнято», — сказала знаменитість.

Ольга додала, що вона більше імпровізувати не бажає. Все тому, що які б якісні телепроекти вона не робила, люди її погано дивляться, рейтинги маленькі, тому й чимось іншим займатися надалі вона не планує. В кадр вона повернеться лише за умови, що їй дадуть можливість знову займатися ревізіями.

Слід зауважити, що одним з останніх авторських проектів Фреймут була телепрограма «ОЛЯ», яка була закрита із-за низьких глядацьких рейтингів. Проект проіснував на «Новому» менше місяця. На питання чи шкодує Ольга про те, що заради творчих устремлінь вона пішла з «Ревізора» і «Інспектора Фреймут» ведуча зізналася, що це її єдина помилка, про яку вона сильно шкодує.

«Це моя одна-єдина життєва помилка. До і після цього я взагалі ніколи не помилялася. Я знаю, що все, що я робила було правильним. В цьому ж конкретному випадку мене наче ангели покинули і сильно помилилася. Я пішла з «Нового» оскільки побачила для себе нові можливості. Мені було дуже цікаво вести «Голос країни». Це стало великою спокусою, але так робити не варто», — розповіла Фреймут.