Останнім часом між братами — принцом Вільямом і принцом Гаррі виникають суперечки. Проте експерт стверджує, що саме Кейт під силу їх примирити.

Останнім часом в королівській родині не все спокійно: сини принцеси Діани налаштовані один до одного не зовсім доброзичливо. Британці вважають, що у ролі третейського судді має виступити 37-річна Кейт Міддлтон, інформує Ukr.Media.

Принц Вільям і принц Гаррі не приховують, що зараз у них складні відносини. Вільям спочатку насторожено поставився до Меган Маркл, йому не сподобалося прагнення колишньої актриси порушувати королівські традиції. Гаррі захищав кохану жінку і просив старшого брата не втручатися. Напруга між онуками Її Величності досягла піку в останні місяці.

Королівський експерт Кейт Ніколс заявила, що припинити конфлікт зможе герцогиня Кембриджська. За словами Николдс, Міддлтон по натурі дипломат і користується авторитетом в обох братів.

«У неї є це унікальна якість, вона миротворець. На публіці герцогиня поводиться стримано, але в сім’ї у неї є особлива важлива роль. Навіть більше, до її думки прислухаються. За всі ці роки вона довела свою мудрість і розважливість. Кейт помирить Вільяма і Гаррі», — висловилася Ніколс у бесіді з журналістами.

Експерт уточнила, що Кейт вважається голосом розуму у сім’ї. «Вона нагадує братам, що сварка в першу чергу шкодить всій родині. А їм важливо триматися разом», — додала вона.

З думкою Ніколс згодні її колеги. Багато переживають за Міддлтон, яка готується стати наступницею королеви. «Упевнена, що їй несолодко. На неї дивиться весь світ і оцінює її вчинки. Кейт не дурна, і знає, що має виправдати очікування британців. Але, звичайно, це і великий тиск на неї. Давайте по‑чесному, ну хто взагалі народжується з умінням керувати країною?» — говорить експерт.

  У РЄ вважають законопроект про протидію кіберзагрозам в Україні способом запровадження інтернет-цензури