Актриса розкрила секрет міцного та щасливого шлюбу.

Зірка українського кіно, Ольга Сумська, давно в шлюбі з актором Віталієм Борисюком. Секретом щасливих відносин Сумська поділилася і з своїми шанувальниками, інформує Ukr.Media.

Актриса Ольга Сумська знає, як залишатися бажаною для чоловіка після багатьох років спільного життя:

“Чоловіки люблять очима, і від них нічого не можна приховати. Я іноді помічаю цей погляд Віталіка, коли він так пильно дивиться на мене. І в цьому погляді я читаю: “О, мама, сьогодні ти the best!” Як це бадьорить жінку! А коли ти в якомусь розтягнутому костюмі, футболці або в жахливому халаті ходиш по будинку…Ні, я все це викинула. У мене тепер домашній одяг дуже спокусливий. І таких костюмчиків багато.

Але радувати погляд чоловіка — не єдиний секрет Сумської. Час від часу актриса балує чоловіка:

“Іноді я приношу йому в ліжко каву зі словами: “Приємного апетиту, сонечко”. І Віталіка це бентежить. Він іноді приносить мені фреш і фрукти. Ми любимо так почати ранок”.

Що стосується інтимного життя, то актриса відкрила двері своєї спальні, розповівши один маленький секрет:

“На сьогодні ми спимо в окремих спальнях, і я вважаю, що це абсолютно нормально. Тому що у нас такий образ життя, що ми постійно разом: і вдома, і на роботі, — пояснила Ольга Сумська. — Краще постукати: “Графиня, до вас можна?” — “Так”. І мені це так подобається. Я мріяла саме про це: “Графиня, до вас можна? Це князь Борисюк”.

Ось такі секрети міцних відносин у знаменитої пари.