Чому сьогодні потрібно багато працювати.

В православ’ї 22 лютого день пам’яті преподобного Панкратія Печерського. За народним календарем дата називається день Панкратія, інформує Ukr.Media.

Ким був преподобний Панкратій?

Він жив в XIII столітті. У Києво-Печерській обителі служив ієромонахом. Панкратій відомий своїми старанними молитвами, найсуворішими постами і ув’язненим способом життя в Дальніх печерах. За всі його чесноти Бог дарував Панкратію здатність творити чудеса і зцілювати людей.

Які на цей день існують традиції і обряди?

У слов’ян цей день вважався початком підготовки до посівного сезону. Є народна приказка про те, що «темними ночами зимушка тікає». Тобто тривалість світлового дня збільшується, ночі стають коротшими, а значить, весна вже ось-ось на підході.

Традиційно в день Панкратія селяни переглядали посадковий матеріал. Якщо ви маєте дачу і вирощуєте квіти, овочеві культури, то переберіть сьогодні заготовлене для посадки насіння.

Відсьогодні виносьте його рано вранці на вулицю, трохи потримайте на холоді і заносьте назад у будинок. Так чиніть протягом чотирьох днів поспіль. Насіння пройде загартовування і до температурних весняних перепадів буде стійке.

У жінок на Русі в цей день було заведено займатися домашніми клопотами. А мужички приймалися личаки плести. Приділіть сьогодні час і увагу взуттю всіх членів сім’ї — дістаньте його; перегляньте; що потрібно, віддайте в лагодження, або купуйте нове.

У народі кажуть, якщо хвора людина лікування почне в день Панкратія, то дуже швидко настане одужання.

Хочете, щоб сім’я жила в достатку? Тоді ударно сьогодні попрацюйте.

У слов’ян вважалося, якщо в день Панкратія плідно попрацювати, то сім’я весь рік бідності знати не буде. Люди навіть придумали прислів’я на цей рахунок: «Коли справа на Панкрата в руках, протягом року буде хліб в устах».

  Данська картина «Ще по одній» стала найкращим європейським фільмом року

Згідно давньої народної традиції, потрудіться сьогодні і ви на славу всім сімейством. Намітьте робочі об’єми більші, ніж зазвичай. Жіноча половина сім’ї може зайнятися генеральним прибиранням житла.

Чоловіки нехай відправляються вичищати підсобні будівлі (підвали, погреби, сараї, комори, горища, пташники і гаражі). Обов’язково залучайте до прибиральних робіт дітвору.

На робочому місці також ударно потрудіться.

І не забудьте про забобони і прикмети, що стосуються професійної діяльності:

1. Якщо вас взяли на хорошу високооплачувану посаду, то не поспішайте хвалитися стороннім, а то скоро втратите це місце.

Якщо ж на радощах з кимось поділилися, то не забудьте сказати: «Цур мене, цур. Будь, як було. Що розповіла, то забула».

2. Молоді хлопці та дівчата, які закінчили інститути, знайдуть гідну роботу з пристойною зарплатою, якщо проведуть простий ритуал.

3. Як тільки отримаєте диплом, протягом трьох діб дайте його потримати заможному родичу чи знайомому.

Поки диплом знаходиться в руках у цієї людини, швидко прочитайте замовні слова:

«Мій диплом крутись і фінансовою удачею зарядися. З гідною роботою до мене вернись і великою зарплатою обернись».

4. Якщо в кабінеті на роботі зупинився годинник, негайно несіть його лагодити або придбайте новий. Ні в якому разі не можна залишати годинник, у якого не рухаються стрілки. Це загрожує швидким закриттям підприємства.

5. Йдучи з роботи, залишайте на своєму столі ідеальний порядок. В іншому випадку кар’єрного зростання можете не чекати.

6. Дуже погана прикмета, якщо йдучи на співбесіду, ви спіткнетеся на порозі власної квартири. День буде витрачений даремно, вас не візьмуть на роботу. Але можна виправити ситуацію і все вийде інакше.

Оберніться через ліве плече і повторіть змову:

«Наліво я озирнусь і від поганої прикмети відв’яжусь. Буде в моєму житті нова робота, така як хочу. Вже сьогодні я її отримаю».

  День медичного працівника святкують 16 червня 2019 року

Погодні прикмети на 22 лютого

  • Завтра буде сильно сипати сніг, якщо сьогодні багряний захід сонця.
  • Майбутній літній сезон очікується врожайний, якщо 22 лютого на гілках дерев багато снігу.