Українська акторка Ольга Сумська вирішила розповісти про свої заробітки у соціальних мережах. 54-річна акторка є володаркою сторінки в Instagram, на яку підписано більше семисот тисяч підписників. Ольга — активний користувач соцмережі, практично кожен день на її сторінці з’являються нові фотографії. Акторка зізналася, що іноді бере рекламні публікації. Скільки коштує рекламний пост на сторінці Ольги Сумської?

У новому інтерв’ю Сумська зізналася, що з аудиторією від п’ятдесяти тисяч підписників рекламний пост може коштувати пристойно, інформує Ukr.Media.

“Але сьогодні, навіть якщо є ці тарифи, люди в основному пропонують бартер. Якщо мене цей бартер задовольняє, я погоджуюся”, — зазначила Ольга в інтерв’ю журналістам.

Сумська зізналася, що Instagram не є для неї основним заробітком, тому її влаштовують бартерні відносини.

Акторка зізнається, що розуміє: краще монетизувати свою сторінку, але поки що до цього руки не дійшли. Також вона зізналася, що не завжди їй подобається те, що їй пропонують рекламувати.

“Я не рекламний ресурс, хотілося б, аби це була моя щира сторінка спілкування з моїми глядачами. Так це має бути”, — каже Ольга.

Вона зазначила, що ніколи не користується накруткою лайків і цінує свою аудиторію.