Актуальні новини

Росіяни зруйнували вже 200 об’єктів культурної спадщини в Україні

З початку повномасштабного вторгнення військ держави-терориста Росії в Україну зафіксовано 200 об’єктів культурної спадщини України, зруйнованих російськими агресорами. Про це повідомив міністр культури Олександр Ткаченко.

«Російські війська свавільно руйнують нашу культурну спадщину: церкви, синагоги, музеї, пам’ятники, театри. МКІП вже зафіксувало 200 об’єктів руйнувань культурної спадщини, і ці цифри не є кінцевими», – повідомив Ткаченко у своєму Telegram-каналі.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1541251 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1541251{
margin: 0!important;
}
}

За словами міністра, окупаційні війська продовжують воєнні злочини проти української спадщини, намагаючись стерти українську історію та ідентичність.

На думку Ткаченка, однією з стратегічних цілей росіян в цій війні є знищення української культури.

«Але ми витримаємо, як витримували та боролися наші предки. А також розпочнемо відновлення. Тому наразі продовження роботи програми «Велика реставрація» є пріоритетом для міністерства», – наголосив міністр.

Він також зазначив, що тривають перемовини з міжнародними колегами щодо створення загальноєвропейського фонду на відновлення фінансування для програми «Велика реставрація».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Німеччина і Азербайджан відбудують знищені росіянами об’єкти у Чернігові та Охтирці.

  Парламент Франції ухвалив закон проти фейків

Залишити відповідь