Актуальні новини

Гурт Go_A змінив слова пісні «Шум» через правила «Євробачення»

Гурт Go_A, який представлятиме Україну на «Євробаченні-2021», змінив слова конкурсної пісні «Шум». Презентація оновленої пісні відбулася у вівторок, 9 березня, в ефірі Українського радіо і на телеканалі «UA: Перший».

Як зазначила солістка гурту Go_A Катерина Павленко в ефірі «UA: Перший», в новій версії пісні, за основу якої взяли відому українську гаївку, відповідно до умов Євробачення, повністю змінено текст.

«Ми повністю змінили текст. Він, звісно ж, заснований на українському фольклорі, адже це матеріал, з яким ми працюємо з 2012 року і не збираємося нічого змінювати. Але за правилами Євробачення [які не дозволяють співати народних пісень] ми змінили текст, щоб не ризикувати, і він зараз повністю авторський. Але за основу взяті веснянки, які звучали на території України в різних регіонах», – сказала співачка, яку процитував «Укрінформ».

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1515534 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1515534{
margin: 0!important;
}
}

Водночас вона зазначила, що вирішено не змінювати регламент, він залишиться таким же, як у першому кліпі, що вийшов у січні і був трохи більше за 3 хвилини.

«Ми дуже довго думали, чим можемо пожертвувати. І вирішили, що не будемо скорочувати пісню, адже в минулій версії “Шума” все було на місці і створювало ту атмосферу, яку ми намагалися вкласти в цю пісню. Ми дослухалися до поради Джамали, що якщо ми вже потрапили в таку ситуацію, то маємо можливість сказати більше. Тому вирішили випустити сіквел – продовження тієї історії, яку випустили у січні, але вже трошки з іншим настроєм, більш позитивним. І якщо в першій версії ми закликали весну і сподівалися на краще, то у новій версії “Шума” весна вже настала і ми всі дуже раді», – розповіла солістка гурту.

  Катя Осадча та Юрій Горбунов розсмішили шанувальників спільним фото

Додамо, що перша версія пісні «Шум» та її відео набрали понад 2,7 млн переглядів на YouTube та викликали жваву реакцію, гурт очікує на такий же успіх і нової версії.

Щоб порівняти дві версії пісні «Шум» гурту Go_Ф пропонуємо переглянути відповідні відео.

Перша версія:

Друга версія:

Нагадаємо, гурт Go_A переміг у національному відборі на «Євробачення-2020», однак через пандемію коронавірусу конкурс торік не проводили. Відтак організатори дозволили країнам-учасницям не змінювати конкурсантам, однак натомість конкурсанти повинні виступати з новими роботами.

«Євробачення-2021» відбудеться у Роттердамі (Нідерланди). Півфінали конкурсу відбудуться 18 та 20 травня, фінал – 22 травня.

Залишити відповідь