Зірка зазначила, що іноді навіть себе не впізнає.

Нещодавно українська актриса Ольга Сумська дала інтерв’ю, в якому зізналася: вона ревнива. Як зазначила сама Сумська, з роками це почуття нікуди не поділося, а навпаки, гіпертрофувалося. Знаменитість володіє гарячим і вибуховим характером, і зізнається: іноді вона не впізнає себе. Коли її чоловік Віталій Борисюк не бере трубку телефону, Сумська передзвонює на Вайбер, щоб подивитися, де він і як, інформує Ukr.Media.

Ольга навіть зізналася, що періодично намагається подивитися, що за СМС прийшло на телефон чоловіка, але не знає пароля. Правда зловити чоловіка на чомусь такому вона не намагається. Як зізналася Ольга, якби вона побачила щось подібне, вона б не змогла стримувати свої емоції.

“Чесно, у нас різне було за двадцять п’ять років і було б дивно, якби у нас не було якихось випробувань. І розійтися хотіли, і розлучитися, бігти хто куди, але нас примиряла наша молодша дочка, наш ангел. А сьогодні ангелу вже вісімнадцять років. Склеїти розбите дуже складно. Але якщо обоє в парі цього бажають — неодмінно це треба робити і тоді другий медовий місяць».

Знаменитість впевнена, що прощати можна і потрібно. І завдяки жіночій мудрості жити стає якось легше і спокійніше. Ольга радить всім жінкам навчитися переглядати погляди на щось, навчитися прощати і ще більше цінувати відносини.