На стрімінговому сервісі Netflix з’явився новий рекордсмен — костюмний серіал» Бріджертони”, який всього через місяць після прем’єри побачили 82 мільйони глядачів з різних куточків нашої планети. Нагадаємо, що попередній рекорд належав фантастичному серіалу “Відьмак”, який за перші 28 днів подивилися 76 мільйонів користувачів платформи, інформує Ukr.Media.

Дія псевдоісторичного шоу “Бріджертони” відбувається на початку XIX століття в Лондоні. Серіал розповідає про дівчину, на ім’я Дафна, яку чудово грає актриса Фібі Дайневор, її спроби вдало одружитися і непрості стосунки з переконаним холостяком герцогом Гастінгсом (актор Реге Пейдж). Життя героїв з вищого суспільства ускладнюється загадковим автором леді Уіслдаун, яка першою повідомляє плітки і розкриває ганебні таємниці персонажів. Сценарій романтичного шоу заснований на книгах американської письменниці Джулії Куїн.

Слід зауважити, що манера оповідання адаптована для міленіалів і представників покоління Z. Продюсер «Бріджертонів» Шонда Раймс хотіла показати на екрані більше різноманітності і запросила на ролі деяких аристократів, у тому числі королеви Шарлотти і герцога Гастінгса, темношкірих акторів.

“Це шоу кидає виклик традиціям і демонструє, що історичні серіали не обмежені за масштабом і аудиторією. Жінки і темношкірі люди знаходять в ньому більше прав і можливостей, що робить серіал актуальним і сучасним, допомагає знайти відгук у глядачів у всьому світі», — впевнена віце-президент з оригінальних серіалів Netflix Джіні Хоув.

Підписуйтесь на новини «UkrMedia» в Google.