Колекція просто приречена на успіх, враховуючи колосальну популярність співачки за її власний неповторний стиль.

Популярна українська співачка Оля Полякова випустила спільну колекцію одягу та аксесуарів з відомим дизайнером Андре Таном. Про це повідомила сама артистка, опублікувавши на своїй офіційній сторінці в Instagram відповідні знімки, інформує .

«Я дуже хотіла, щоб наш одяг в першу чергу був зручний, не для виходу, а на кожен день. Щоб він робив зі своєї господині королеву… Не важливо скільки тобі років, який у тебе зріст, статура, професія. Головне, ким ти себе почуваєш! Жінки повинні бути королевами, тому що для них це властива риса. І це головний месенджер нашого нового творіння», − зазначила співачка (орфографія і пунктуація авторська — прим. ред.).

В основу цієї колекції увійшли футболки, бейсболки, кепки, шорти, худі, поясні сумки. Всі вони прикрашені золотою символікою, коронами та написами — «Ти — Королева».

Автором лук бука виступила сама Оля. Що стосується колірної гамми, то домінуючим кольором лінійки став чорний — знаменитість часто носить його сама.

Реакція фоловерів не змусила себе чекати. Вони одразу почали коментувати побачене. Всього за кілька годин фотографії зібрали понад 14 тис. позначок «подобається».