Чоловік зробив пропозицію своїй коханій і вона сказала “так”.

За інформацією інсайдерів, 51-річний Меттью Перрі зробив пропозицію своїй коханій, 29-річній Моллі Гурвіц, і вона сказала “так”, інформує Ukr.Media.

“Я вирішив побратися. На щастя, я зустрічаюся з найчудовішою жінкою на планеті”, — заявив актор, який став популярним завдяки серіалу “Друзі”.

Гурвіц — літературний менеджер і продюсер. Зараз Моллі працює в Лос-Анджелесі в компанії Zero Gravity Management. Пара почала зустрічатися два роки тому. За словами джерел, Гурвіц підтримала Перрі, коли він боровся з наркозалежністю і депресією. Повідомляється, що друзі схвалили вибір актора.

Меттью не можна назвати ловеласом: останні серйозні стосунки у нього були вісім років тому — тоді він зустрічався з актрисою Ліззі Каплан, а в 1990-х йому приписували роман з актрисою Джулією Робертс, у якої в “друзях” була епізодична роль. Дітей у Перрі немає.

У листопаді Меттью Перрі, який зіграв у “Друзях” Чендлера Бінга, розповів про перенесення дати виходу спецвипуску серіалу. За його словами, зйомки епізоду за участю головних акторів сіткому почнуться тільки в березні 2021 року. Нагадаємо, зйомки пройдуть на студії Warner Bros. у Бербанку, де більше 25 років тому почалася робота над легендарним серіалом.