Співачка не може обійтися без скандалу!

Популярна українська виконавиця Оля Полякова продовжує вступати в публічні перепалки. Нещодавно співачка заявила, що через карантинні обмеження в артистів немає коштів на життя, інформує Ukr.Media.

У прямому ефірі одного з телеканалів Полякова вступила в перепалку з головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком. Ольга заявила: щоб виживати в сучасних реаліях нашої країни, їй необхідно давати по два концерти щодня. Вона поцікавилася у Ляшка, куди поділися кошти, які виділяли на підтримку артистів.

Полякова дивується, де взагалі чули про те, щоб грошова компенсація виплачувалася артистам на основі конкурсу?

“За які кошти нам жити?” — поцікавилася Ольга у головного санітарного лікаря країни. Крім цього, виконавиця зазначила: для того, щоб артисту виділили компенсацію, потрібно ще зверху приплатити.

Полякова пробувала в якості підприємця подавати заявку на компенсацію від країни, але документи у неї приймати відмовилися через те, що “претенденти на відшкодування збитків повинні мати компанію-банкрут”.

Ольга зазначила, що вона за здоров’я і за обмеження, адже концерти — це завжди масове скупчення людей. Однак, співачка зазначила, що питаннями компенсацій збитків ніхто професійно не займається.