Мій повернувся!

Відома виконавиця в черговий раз спровокувала чутки про свій роман з Дмитром Дікусаром. Слід зауважити, що раніше артистка заявляла, що її коханий має інше ім’я, але свіже фото в соцмережах Слави сколихнуло хвилю обговорень серед користувачів, інформує Ukr.Media.

У себе в блозі вокалістка колективу «НеАнгели» виклала спільне фото зі своїм партнером по «танцях». Нагадаємо, що знаменитість розлучилася зі своїм чоловіком Едгаром Камінським і вже давно не приховує, що знаходиться в нових відносинах. Однак при цьому ім’я обранця вона не називає, стверджуючи, що це точно не «Дмитро». Але шанувальники все одно переконані, що у співачки роман з Дмитром Дікусаром. Попри те, що Слава і Дмитро вже покинули проєкт «Танці», вони продовжують спілкування і разом ходять в хореографічний зал.

На знімку, який виклала виконавиця, вона позує поруч з Дікусаром, при цьому вони обіймаються. Обоє в танцювальних нарядах і ймовірно знову разом тренувалися. Крім того, артистка до публікації додала провокаційний підпис: «Танцюй, поки молода. Мій повернувся”.