Останній вихід Анджеліни Джолі привів шанувальників у захват. Шанувальники не можуть намилуватися.

Промотур супергеройської стрічки “Вічні” в самому розпалі. В рамках просування картини її актори подорожують по світу і радують шанувальників ефектними виходами. Як і очікувалося, найбільш обговорюваною персоною цих заходів стає 46-річна Анджеліна Джолі. Розкішні вбрання актриси здатні позбавити навіть самого прискіпливого модного критика дару мови, інформує Ukr.Media.

Анджеліна Джолі з дочками на прем’єрі фільму «Вічні»

Наступним пунктом призначення для зірок всесвіту Marvel став Римський кінофестиваль. На килимовій доріжці престижної церемонії Анджеліна Джолі з’явилася не одна, а в компанії старших дочок — 16-річної Захари і 15-річної Шайло. Попри старання дівчаток, затьмарити маму вони не змогли.

Судячи з усього, актриса не потребує чергової статуетки. Адже вона сама як статуетка! А все завдяки металевій сукні від Atelier Versace, яка буквально струмувала, підкреслюючи кожен її вигин. Ще більш ідеальним цей образ робило гладке нарощене волосся. Вилита давньогрецька богиня, погодьтеся!

Чудовий вихід кінодіви ніхто не зміг перевершити, в тому числі і її красуні-спадкоємиці. Ще недавно тільки про них і йшла мова, але на цей раз у юних спокусниць не було шансів. Ні білосніжне вечірнє плаття Захари в грецькому стилі, ні класичне чорне коротке плаття Шайло не справили враження сильніше, ніж наряд зіркової матері.

Шайло не перестає дивувати

Втім, вихід однієї з дівчаток не може не радувати. Йдеться про Шайло, яка до недавніх пір і чути про сукні не хотіла. У світ вона виходила виключно в хлопчачих нарядах, носила коротку стрижку і називала себе Джоном. Тепер же юна леді сміливо вигулює короткі сукні, оголює плечі і наносить макіяж. Правда, до взуття на підборах вона поки не дійшла.

  2 червня — день Фалалея: історія, традиції та прикмети свята

Нам здається або Джолі останнім часом розквітає на очах? Від похмурих образів і виснаженого обличчя не залишилося і сліду! Схоже, побачення йдуть їй на користь.