Актуальні новини

Оприлюднено перший тізер фільму з Юрієм Іздриком в головній ролі

Оприлюднено перший тізер фільму «Я і Фелікс», де знявся український письменник Юрій Іздрик. Режисеркою картини є Ірина Цілик. Проект набрав найбільшу кількість балів за результатами першого етапу 13-го пітчингу Держкіно. Саме зараз відбувається другий етап, де має вирішитись доля фінансування картини.

«Я і Фелікс» – це екранізація неопублікованого роману Артема Чеха «Хто ти такий?». Навесні 2021-го він вийде у видавництві Meridian Czernowitz. Книга і фільм розповідають про дорослішання хлопчика Тимофія у 90-х, про його сім’ю, друзів, перше кохання і стосунки з колишнім контррозвідником Феліксом, який став частиною його сім’ї. Історія розповідає про складні 90-ті через призму дитячого сприйняття.

Український письменник Юрій Іздрик зіграв роль Фелікса, колишнього контррозвідника.

Восьмирічного хлопчика Тимофія грає син Ірини Цілик та Артема Чеха Андрій. Проте вибір його на цю роль не є остаточним, адже робота над проектом триває.

Фільм продюсує Володимир Яценко («Додому», «Дике поле») та Анна Соболевська («Додому»). Виробництво «Я і Фелікс» буде здійснювати кінопродакшен ForeFilms. Зйомки заплановані на осінь 2020 року.

Нагадаємо, попередня картина Ірини Цілик «Земля блакитна, ніби апельсин» отримала нагороду на кінофестивалі Sundance, а також здобула декілька інших нагород.

  Лілія Ребрик поділилася з підписниками милими кадрами з домашнім улюбленцем

Залишити відповідь