Співачка прислухається до думок свого первістка.

Українська зірка Тіна Кароль серйозно задумалася про поповнення в родині. Про це вона розповіла в інтерв’ю програмі “Життя відомих людей”, інформує Ukr.Media.

Співачка, яка нещодавно заговорила про можливе усиновлення дитини, зізналася, як її син Веніамін відреагував на можливе поповнення в родині.

Як запевняє Тіна Кароль, вона постійно обговорює зі спадкоємцем серйозні теми і прислухається до його думки. За її словами, маленький Веніамін без особливого ентузіазму реагує на можливе поповнення в родині.

“Сестричку або взагалі дітей він поки що сприймає, адже вони будуть брати його речі. Я думаю, ми доростемо до цього питання”, — відверто заявила Тіна Кароль.

Співачка також заявила, що син більш серйозно сприймає появу чоловіка в її особистому житті.

“А ось чоловік… тут вже є конкуренція. Ми піднімаємо цю тему, він не бачить поки що людину, яка, на його думку і відчуття, була б сильнішою за нього. Хоч він і маленький, він оцінює, як чоловік. Я дуже тонко дивлюся на ці речі і дозволяю йому висловлювати всі свої думки”, — впевнено продовжила співачка в спілкуванні з журналістами.

Підсумовуючи, Тіна Кароль додала, що вже готова до нових серйозних стосунків з чоловіком.

“Я допускаю таку думку. Дуже складно зараз про це говорити. Потрібно закохатися, щоб реально це сталося. Я можу закохатися, так. Час покаже, чи зможу я. Я зараз така серйозна, розповідаю це, а потім — не зможу”, — розповіла українська зірка в ефірі програми.

Співачка зізналася, що зараз в її житті з’явилося місце для коханого чоловіка.

“Час іде, не знаю, я ж повинна чимось і кимось надихатися, крім квітів і городу свого. Я, по-перше, бажаю всім дівчатам щастя, а себе вважаю молодою для того, щоб знайти, можливо, свою пристань”, — заявила вона і додала, що не проти вдруге стати мамою.

  Катя Осадча показала фігуру після пологів