Актуальні новини

Організатори оприлюднили програму 28 BookForum

28 BookForum оприлюднив програму. Цього року форум відбудеться 15-19 у Львові вперше за всю історію у гібридному форматі: онлайн та офлайн. Програма фестивалю налічує 120 подій, 250 учасників, зокрема – 25 іноземних авторів з 21 країни світу.

Фокусною темою цьогорічного фестивалю стала «Гра в дорослішання: як ми зростаємо незалежними», яку куруватиме відомий український перекладач та літературознавець Юрко Прохасько.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1525270 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1525270{
margin: 0!important;
}
}

Так чи інакше основні фестивальні події стосуватимуться його головної теми.

Цього року почесними гостями фестивалю стануть справжні зірки. І не лише суто літературні.

Організатори запевняють, що вперше в історії незалежної України в українському літературному фестивалі братиме участь нобелівська лауреатка. Це — польська письменниця Ольга Токарчук.

Гостем форуму стане також володар нагороди за найкращий сценарій на 58-му Каннському кінофестивалі ммексиканський сценарист та режисер Ґільєрмо Арр’яга. Він є сценаристом найкращих фільмів Алехандро Ґонсалса Іньярріту «Сука-любов», «Вавилон», «21 грам» тощо. Фільми за його сценаріями здобули премію BAFTA та номіновані на «Оскар». Також він є і режисером. Так «Три могили» брав участь у Каннському фестивалі. Ґільєрмо Арр’яга представлятиме на BookForum сучасних авторів Південноамериканської літератури.

Також на BookForum ділитимуться досвідом спеціальні гості — 93-річна психотерапевтка, що пережила Голокост, письменниця Едіт Еґер, іспанська письменниця та художниця Ірен Сола.

Усі вони «відвідають» Львів онлайн.

Ніч поезії 28 BookForum прийматиме РадіоГараж, куруватиме музику та поезію нон-стоп Юрій Андрухович.

Цього року 28 BookForum знов запрошує на спецпроєкти партнерів: дискусії з провідними письменниками престижної премії EUPL; зустріч з молодими поетами Європи з Versopolis; побачити нову мапу України, книжку про нацспільноти та віртуально подорожувати Кримом з Ukraїner; дискусії про переклади з Translatorium; познайомитися з авторами сучасної Азербайджанської літератури; послухати зірок PEN та чимало іншого.

  «Думаємо гримнути голосно»

Локаціями фестивалю стануть площа Ринок, театр ім. Леся Курбаса, Музей етнографії та художнього промислу, Радіогараж.

Усі події 28 BookForum — безкоштовні. Онлайн-трансляції та повну програму дивіться на сайті форуму.

Ближче до відкриття форуму ZAXID.NET щодня анонсуватиме найцікавіші та найвагоміші події 28 BookForum.

Залишити відповідь