Актуальні новини

Львів’ян запрошують на документально-анімаційний фільм про війну «Казка про Коника»

У Львові відбудеться допрем’єрний показ фільму «Казка про Коника». Фільм розповідає про українця, який живе в Естонії, та після початку війни на Донбасі вирушає у прифронтові містечка.

Допрем’єрний показ фільму відбудеться у суботу, 4 вересня, о 17:00, в кінотеатрі Planeta Kino 4DX, що у ТРЦ Forum Lviv. Фільм «Казка про Коника» презентує знімальна група.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1525281 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1525281{
margin: 0!important;
}
}

Фільм розповідає про найвідомішого українця в Естонії – монаха і художника Анатолія Лютюка та його незвичну волонтерську місію на Донбасі.

«Багато років тому Анатолій дав обітницю знаходити щось добре у кожному дні. Початок війни на Сході України змушує його залишити мирну естонську столицю і вирушити з допомогою в прифронтові містечка. Дотримуючись своєї обітниці, він також шукає добрі історії. В цьому йому допомагає саморобний дерев’яний Коник, який стає героєм казок про тварин на війні, написаних за мотивами реальних подій», – повідомляють організатори кінопоказу.

Львів’яни зможуть першими переглянути сімейний документально-анімаційний фільм про війну за 5 днів до старту кінопрокату. Квитки на допрем’єрний показ можна придбати за посиланням.

Додамо, що світова прем’єра фільму відбулася на найбільшому документальному шоукейсі Балтійського регіону DocPoint Tallinn в Естонії. В Україні фільм був представлений на кінофестивалях Docudays UA та Молодість, а також в межах Х Книжкового Арсеналу.

  Диригентка Оксана Линів отримала Саксонську премію Моцарта

Залишити відповідь