Актуальні новини

Ось чому Меган Маркл святкувала Baby Shower, а Кейт Міддлтон не стала робити цього

Baby Shower – це святкування майбутньої появи дитини, яке проводиться задовго до пологів. Матері дарують подарунки для її майбутнього немовляти.

Таблоїди просто гудять від тоді, як Меган Маркл вперше прибула до Сполучених Штатів після того, як у травні 2018 року вийшла заміж за принца Гаррі. Цього разу вона поїхала туди без чоловіка. Вагітна своєю першою дитиною, Меган, мабуть, зробила відпустку для дівчат в Нью-Йорку з особливою метою: Бейбі Шауер.

Для американців, Бейбі Шауер є звичною традицією для майбутніх матусь, але це зовсім не вітається в британській королівській сім'ї. До того, як Кейт Міддлтон народила свою першу дитину в 2013 році, з'явилися чутки про те, що її сестра, Піппа Міддлтон, влаштує їй дівчачу вечірку в дома. Але ця вечірка так і не відбулася – мабуть, тому, що їй було чітко сказано "ні", інформує .

Проводити таку вечірку, як Бейбі Шауер, в основному, є виправданням для отримання маси дитячих подарунків, що було б сприйнято як ганебне. Про це говорить королівський експерт ABC News Вікторія Арбітер, яка поділилась думкою зі станцією новин в 2013 році. Королівська родина явно дуже заможна, тому щедрий Бейбі Шауер буде сприйматися як дуже недоречне свято. Немає нічого, що вони б не змогли вийти і самі купити для себе. Зрештою, Кейт Міддлтон, мабуть саме тому вирішила не робити цю вечірку для свіх трьох своїх дітей.

Отже, що робить Меган Маркл такою особливою? Зрештою, це королівська сім'я, яка, зазвичай, притримується традицій.

Вечірка Бейбі Шауер дебютувала в Америці на початку 1900-х років, але вона не була особливо поширеною і проводилась лише для сімей середнього та вищого класів. Не було ніякої гарантії, що мати і дитина виживуть після пологів, тому більше уваги було приділено святкуванню вже після народження дитини. І тільки після Другої світової війни, коли домашні пологи почали виходити з моди, Бейбі Шауер дійсно встав популярним в Америці. Традицію ніколи не переймали в Британії, тому, незважаючи на те, що святкування почало ставати дуже популярним останнім часом, проте це вважається нормою.

  Філіп Кіркоров здивував шанувальників новим кліпом, у якому він постає в ролі гінеколога, який приймає пологи

Таким чином, хоча Меган, яка провела вечірку Бейбі Шаеур, святкувала би традиційне свято США, це б розглядалося як самовдоволення для Кейт.

Незважаючи на те, що Бейбі Шауер є американською традицією, Меган Маркл може покласти на неї королівське схвалення. На весілля подружжя Меган і Гаррі попросили гостей робити благодійні пожертви замість весільних подарунків, а подарунки від офіційних королівських візитів часто надаються благодійним організаціям або працівникам. Розглядаючи цей Бейбі Шауер як досить інтимне святкування з приблизно 15 гостями, є хороший шанс, що це або буде свято, без подарунків, або вона та Гаррі можуть пожертвувати подарунки на благодійність.

Залишити відповідь