Актуальні новини

Оскарівський комітет України почав прийом заявок на номінацію в кінопремії

Оскарівський комітет України розпочав прийом заявок для участі національних фільмів у відборі на висування фільму на премію “Оскар” Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії “Міжнародний повнометражний фільм” від України.
Прийом заявок триватиме з 25 серпня по 8 вересня, повідомили на сторінці Комітету у Фейсбуці.
У період з 25 серпня по 8 вересня Комітет проводитиме консультації для кінематографістів щодо подання фільмів для розгляду.
Фільм-номінант має відповідати таким параметрам:

Це має бути повнометражний ігровий, документальний або анімаційний фільм (не менше 40 хвилин), знятий поза межами Сполучених Штатів Америки.

Домінантною мовою фільму не повинна бути англійська.

Фільм має бути випущено у комерційний прокат в період  з 1 січня 2021 року і не пізніше 31 грудня 2021 року тривалістю щонайменше 7 днів поспіль.

Фільми, які мали запланований кінотеатральний реліз, але спочатку стали доступні на авторитетних комерційних сервісах стримінгової дистрибуції чи відео на замовлення, можуть претендувати на розгляд у категорії «Міжнародний повнометражний фільм» 94-х Нагород Академії за умови надання Академії документації (оригінальний(і) документ(и) та переклад на англійську мову) про дати закриття кінотеатру/зали, встановлені урядом, попередньо запланований кінотеатральний реліз та угоди про стримінгову дистрибуцію чи відео на замовлення.

Повний список документів для подачі за посиланням. Заявки на участь приймаються з 25 серпня по 8 вересня. 94-та церемонія вручення премії “Оскар” за досягнення у галузі кінематографу за 2021 рік відбудеться 27 березня 2022 року в Лос-Анджелесі.
Номінанти у категорії «Міжнародний повнометражний фільм» визначаються у два етапи:

 Комітет попереднього голосування категорії «Міжнародний повнометражний фільм» переглядатиме подані та прийняті фільми, що надійшли до цієї категорії, і голосуватиме за фільми шляхом таємного голосування та обере п’ятнадцять фільмів до короткого списку.

  «Я охоче погоджуся, що не зовсім нормальний»

Комітет номінації у категорії «Міжнародний повнометражний фільм»  має переглянути п’ятнадцять фільмів із короткого списку та провести таємне голосування для визначення п’яти номінантів у категорії.

Із регламентом роботи комітету та правилами Американської кіноакадемії можна ознайомитися на сайті АПУ.

Залишити відповідь