Актуальні новини

Львівський каратист Станіслав Горуна став учасником шоу «Танці з зірками»

Бронзовий призер Олімпіади у Токіо львівський каратист Станіслав Горуна став учасником п’ятого сезону популярного шоу на каналі 1+1 «Танці з зірками», який стартує 5 вересня. Про це повідомив 26 серпня сам спортсмен на своїй сторінці в Instagram.

«Участь у проекті – це для мене справжній виклик. Вже зараз розумію, що мені буде найважче з усіх учасників, адже коли всі в юності ходили на дискотеки, я ходив на тренування з карате. Але приймати виклики – це саме те, що я люблю. Я б хотів навчитись танцювати будь-що: сальсу, бачату, танго, меренгу, вальс. В моєму випадку почати рухатись – це вже великий прогрес», – цитує Станіслава Горуну прес-служба телеканалу 1+1, який організовує і транслює шоу «Танці з зірками».

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1524902 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1524902{
margin: 0!important;
}
}

Нагадаємо, що після успішного виступу на Олімпіаді у Токіо Станіслав Горуна розповідав в ефірі програми ZAXID.LIVE, що після завершення у 2017 році не планує повертатися до адвокатської кар’єри. «Зараз буде багато вільного часу – можливо, я буду [виступати з лекціями]… Бо в мене є багато запрошень по семінарах у різні країни світу, напевно, що трошки приділю час тому», – сказав Станіслав Горуна.

  Монатік святкує 5 річницю весілля: співак привітав дружину дуже зворушливим способом

Залишити відповідь