Актуальні новини

“От шкандаль”: на екрани знову вийде п’єса “За двома зайцями”

Наразі продюсери фільму шукають сценарну групу та потенційних партнерів. Зйомки заплановано на 2020 рік.

Одна з найбільш великих кінокомпаній України FILM.UA Group вирішила зайнятися екранізацією комедійної п'єси "За двома зайцями" Михайла Старицького.

Так, це та сама комедія "За двома зайцями", яку багато хто з нас читав ще в шкільні роки, а потім дивився фільм по однойменній п'єсі. Багато цитати так тісно увійшли у наш побут, що деякі вже й не пам'ятають, що вони саме з цієї культової кінострічки, інформує .

Найбільша в Східній Європі компанія у сфері кіно – і телепродакшну FILM.UA GROUP вирішила дати нове життя улюбленій стрічці.

Наразі триває пошук сценаристів та потенційних партнерів проекту, а приступити до зйомок команда планує вже у 2020 році. За словами продюсерів фільму, Ганни Єлісєєвій та Ірини Костюк, дія історії перенесуть в наш час, а головний герой стане власником барбершопа, але основна колізія – конфлікт між любов'ю і вигодою – буде збережена.

Продюсер проекту дала такий коментар:

Синопсис нової версії "За двома зайцями" мені прислав сценарист Олександр Гриценко. Ідея настільки проста і геніальна, наскільки грамотною повинна бути й її реалізація. При правильному підході фільм може стати справжньою подією, а в майбутньому – кінофраншизою.

Додамо, комедійна п'єса Михайла Старицького вже була екранізована на кіностудії імені Олександра Довженка у 1961 році.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Ольга Цибульська вперше за 20 років стосунків показала обличчя чоловіка Сергія

Залишити відповідь