Сінді Кроуфорд поділилася способом, який не дозволяє утворюватися зморшкам після сну. Знаменита модель розсекретила засіб для краси, який не вимагає ніяких зусиль.

Супермодель Сінді Кроуфорд надихає мільйони жінок на догляд за собою. Її наслідували і наслідують, повторюють вправи, які знаменитість виконує, щоб бути в тонусі. А зараз знаменитість розсекретила засіб краси, який не вимагає від неї ніяких зусиль, інформує Ukr.Media.

“Нещодавно відкрила для себе шовкові наволочки для сну. Вони оберігають моє волосся від заплутування, і безумовно менше зморшок, коли я прокидаюся”, — поділилася секретом молодості модель.

Експерти пояснили, яким чином шовкові наволочки виконують функцію б’юті-помічників, перерахувавши переваги їх застосування.

Ці наволочки можуть бути корисним доповненням до інших засобів лікування прищів. Це особливо актуально для людей, які сплять на боці або на животі, — зазначили дерматологи.

Друге: завдяки надгладкій текстурі, на шовковій подушці волосся ковзають без будь-якого тертя. Це означає, що власниці кучерявого волосся з ранку не будуть їх розплутувати.

За словами заступника директора текстильної лабораторії Інституту домашнього господарства Лексі Сакс, шовкові волокна за своєю природою регулюють температуру. На відміну від бавовни, яка вбирає вологу, шовк її відводить, тим самим зберігаючи сухість і прохолоду на всю ніч. І це також є перевагою сну на шовковій подушці.

Сінді Кроуфорд поділилася і іншими секретами підтримки краси. Модель розповіла про улюблені процедури, які виконує в домашніх умовах:

“Я використовую потрійний відлущуючий засіб приблизно тричі на тиждень перед душем, що є відмінним способом позбутися від омертвілої шкіри, а потім вмиваюся. Поки шкіра ще трохи волога, використовую сироватку з динею. Кожен день, в дощ і сонячну погоду, використовую зволожуючий засіб з SPF 30, який підходить для самостійного використання або під макіяж. Наношу трохи крему для очей і трохи бальзаму на губи. А ще люблю жасминову маску для волосся і рожеву олію”.

  Як сьогодні виглядає брат Маколея Калкіна, який зіграв із ним у фільмі «Один удома»