Актуальні новини

У Ризі розпочався міжнародний фестиваль документального кіно «Артдокфест»

У Ризі розпочався міжнародний фестиваль документального кіно «Артдокфест». У програмі представлені 6 фільмів, до створення яких причетна Україна. Про це повідомляє «Укрінформ».

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1581068 {
min-height: 180px !important;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1581068{
margin: 0!important;
}

.mobile-branding-wrapper {
min-height: 200px
}
}

Загалом фестиваль складається з дев’яти програм. В основній конкурсній програмі Artdocfest Open візьмуть участь п’ять фільмів українського виробництва та про Україну чи про українських біженців – «Позиція» Юрія Пупирина, «Фото на пам’ять» Ольги Черних, «Туман» Дмитра Шовкопляса (на головному фото), «Трошки чужа» Світлани Ліщинської, який нещодавно показували на Берлінале, «Звідки куди» Мацека Хамели. Також буде одна стрічка з українською участю про дідовшину у білоруській армії «Батьківщина» Олександра Міхалковича та Ганни Бадзяки, який брав участь в Одеському кінофестивалі. Також буде спецпрограма з 7 стрічок «Україна понад усе».

Фестиваль відкрився прем’єрним показом латвійського фільму «Поднієкс про Поднієкса. Свідок часу». Картина розповідає про видатного латвійського режисера-документаліста Юріса Поднієкса. Його стрічка «Чи легко бути молодим?» (1987) стала міжнародною сенсацією, одним з головних кінохітів часів «перебудови та гласності» в СРСР.

  Чому в ісламі та іудаїзмі заборонено вживати свинину

Залишити відповідь