Незабаром фільм офіційно з’явиться на екранах.

Досі не віриться, що більше немає репера Децла. Він — легенда музики, несправедливо забутий, часто недооцінений, але його внесок у розвиток реп-культури на просторі колишнього СНД складно переоцінити. Щоб вшанувати пам’ять артиста і більше про нього дізнатися, був знятий фільм “З закритими вікнами. Чесна біографія Кирила Толмацкого”. І перший трейлер фільму дивіться у нашому матеріалі, інформує Ukr.Media.

Днями вийшов перший трейлер, який анонсує швидкий вихід біографічного фільму “З закритими вікнами. Чесна біографія Кирила Толмацького”, який розповість про життя покійного репера Децла.

У новому відео, судячи по трейлеру, глядачі побачать історію юного Кирила Толмацького, одкровення мами та батька, а також близьких друзів, нарізки з особистого архіву родини Толмацьких. Ось що говорить про ідею створення біографічного фільму про Децла журналіст Роман Супер:

“Четвертого лютого я прокинувся, поставив варити собі каву, включив радіо і дізнався з ранкових новин про те, що у Кирила Толмацького зупинилося серце. Я заплакав. Відкрив фейсбук і побачив, що плаче вся моя стрічка. П’ятого лютого я зустрівся з Сашком Уржановим, з яким дружу і працюю все життя, і запропонував йому разом робити кіно про Кирила.”

Фільм про Децла вийде 7 листопада. Його можна буде побачити в інтернет-кінотеатрі. Відзначимо, що над фільмом працювали: журналіст і лауреат премії “ТЕФІ” Роман Супер і сценарист Олександр Уржанов. При цьому збирати кошти на проєкт також допомагали численні фанати артиста.

Пропонуємо до перегляду трейлер фільму “З закритими вікнами. Чесна біографія Кирила Толмацького”.

Нагадаємо, репер Децл помер 3 лютого 2019 року. У нього залишилися дружина Юлія і 14-річний син Тоні.