Подробиці відходу MARUV і JAY з шоу "Танці з зірками".

Вчора ввечері пройшов п'ятий ефір шоу "Танці з зірками". Сенсаційною новиною став той факт, що MARUV і JAY покинули "Танці з зірками". Як це було і що треба знати про ситуацію, читайте в нашому матеріалі, інформує .

22 вересня відбувся п'ятий прямий ефір "Танців з зірками", темою якого був "Рік, що змінив життя". Епатажна MARUV зазначила 2016-й — рік, коли з'явився її культовий образ і сценічне ім'я. Роком пізніше вийшов сингл Drunk Groove, який приніс артистці світову популярність.

У п'ятому ефірі шоу "Танці з зірками" MARUV і JAY виконали танець у стилі frame up strip, і саме Drunk Groove став музичним супроводом танцю. Пара виконала номер в кращих традиціях MARUV — у латексних костюмах, з "міні-менами" і балетом. Не обійшлося і без пілона: артистка виконала складні елементи pole dance.

Але не всім сподобався такий виступ співачки. На думку Катерини Кухар, таким фривольностям не місце на паркеті. У підсумку за виступ пара отримала такі оцінки:

Символічно, що цей ефір про зміни став вирішальним для MARUV. Відео виступу MARUV і JAY у п'ятому ефірі дивіться далі.

"Танці з зірками" — проєкт, що змінив життя артистки. Він перевірив її на витривалість: MARUV поєднувала репетиції і прямі ефіри проєкту з щільним гастрольним графіком по всьому світу. У підсумку, звичайно ж, вона шалено втомилася.

На жаль багатьох шанувальників, MARUV і JAY покинули "Танці з зірками" занадто рано, хоча їм пророкували якщо не перемогу, то яскраве місце у фіналі шоу.

У фінальній промові MARUV подякувала чоловікові, своїй сім'ї, команді і фанам за підтримку:

  Львівський панк-гурт створив пісню Kyiv Calling про війну в Україні

"Я дуже хотіла сюди потрапити і я це зробила. Спасибі велике, що ми вилетіли! Це дуже важко поєднувати гастролі і танці. Насправді, я вже така вичавлена! — зі сльозами на очах поділилася артистка. — Пташки вилетіли з яєчка, всім спасибі!"

Зал скандував ім'я артистки, а судді аплодували парі стоячи. Після чого JAY сказав:

"Турнірна таблиця скорочується, а шоу ніколи не закінчується"

Ось як це було: