Зірка «Орла і Решки» опинилася в епіцентрі військового конфлікту в Індонезії.

Знімальна група мала вилетіти з країни сьогодні, але всі аеропорти закрили, інформує .

Ведуча шоу «Орел і Решка» Аліна Астровська разом зі знімальною групою опинилася в центрі воєнного конфлікту в Індонезії. У підсумку телевізійники не можуть вибратися з країни через повстання. Їх рейс був запланований на понеділок, 23 вересня.

В даний час всі аеропорти держави закриті, рух на вулицях призупинено. Крім того, індонезійські влади обмежили доступ до інтернету мобільного зв'язку.

«Ранок почався з пострілів прямо перед нашим готелем! Якщо чесно, я думала, це якісь петарди. Думка про те, що почалася справжня війна, в голову не приходила! У холі готелю стояла паніка, стали приводити дітей і жінок, забезпечувати їх водою. Водій, який мав везти нас в аеропорт, відмовився виїжджати за територію готелю, ворота якого на наших очах забивали», — цитує прес-служба телеканалу Астровську.

Ведуча заявила, що вона та інші члени команди встигли зарядити свої телефони від місцевих генераторів, але невідомо, наскільки їх вистачить.

Другій половині команди пощастило більше. Вони разом з іншим ведучим Антоном Зайцевим встигли відзняти потрібні епізоди і відлетіли в Джакарту вночі.

Виходити за межі готелю знімальній групі заборонено.