Пара вирушила в круїз на яхті.

Леонардо Ді Капріо завершив промотур кінофільму «Одного разу в Голлівуді» і подорожує по Європі на розкішній яхті в компанії своєї дівчини, аргентинської моделі Каміли Морроне, а також свого друга Шона Пенна і його дівчини Лейли Джордж, інформує .

Під час подорожі актор зі своєю коханою вже побували на Сардинії, в містечку Позітано і на Корсиці, де папараці зробили кілька знімків закоханих, що стрибають з борту яхти в море. Компанію подружжю склав актор Шон Пенн зі своєї 27-річною дівчиною Лейлою Джордж. Разом друзі чудово проводили час, купаючись в морі і загоряючи на борту розкішної яхти, а також гуляючи по мальовничих пляжів.

До речі, під час промотуру нової кінокартини Квентіна Тарантіно, в якому брав участь Ді Капріо в компанії своїх колег по фільму, часу один на одного у пари практично не залишалося — актор представляв фільм у Лондоні, Римі, Берліні та Лос-Анжелесі. Тому романтична подорож Каміли і Лео почалося відразу після виходу дев'ятого фільму Тарантіно «Одного разу в Голлівуді», в якому Ді Капріо вперше зіграв разом з Бредом Піттом.

Раніше пара піддавалася критиці за надто велику різницю у віці, проте, судячи з усього, закохані не звертають уваги на негатив і живуть в своє задоволення. Романтичні знімки Лео і Каміли, зроблені папараці, лише підтверджують цю версію і демонструють навколишнім ніжні почуття пари. На фотографіях з відпустки закохані постійно обіймаються, цілуються і тримаються за руки.