Співачка Лама розповіла чому пішла зі сцени та про своє відношення до материнства. Наталія Дзеньків віддала перевагу розміреному життю за містом.

Виконавиця хітів “Знаєш як Болить”, “Світло і Тінь”, “Тримай” зникла із заголовків ЗМІ, хоча її впізнавані пісні досі з’являються в ефірах радіостанцій. Чому у творчості Наталії Дзеньків (45 років), відомої під сценічним ім’ям Lama, затишшя, артистка розповіла в одній із програм, інформує Ukr.Media.

Гучні овації і увагу телекамер Наталія проміняла на лісову тишу під Києвом, де живе і медитує. В інтерв’ю вона згадала події з особистого і професійного життя, які раз у раз перепліталися.

Другим чоловіком артистки став саундпродюсер Віталій Телезін. Зустрілися вони на радіо: Віталій поставив в ефір пісні дуету “Магія”, учасницею якого була Дзеньків.

У нульових Наталія за підтримки Віталія почала підкорювати столицю.

“Ця енергія мене якось розчавлювала”, — розповіла про свої відчуття в Києві на зорі кар’єри івано-франківчанка.

Доведена до неврозу Лама тоді не дочекалася підтримки від чоловіка. Однак потім зустріла іншого важливого для себе чоловіка, якого називає своїм духовним наставником. Його звуть Олег Олександрович, він — земляк артистки.

“Коли я з ним познайомилася, мені почало ставати значно легше. І я… всі ці медитації. У той час якраз і Lama придумалася”.

Далі у Дзеньків були перемоги, слава, зустрічі зі всесвітніми знаменитостями. Але успіх її тільки травмував.

“Я відчувала дискомфорт, коли дуже багато концертів. Я дуже багато кліпів зривала, через те, що не можу заснути. Це не робило мене щасливою. Я дуже хотіла, щоб на першому плані у мене була сім’я, був розмірений графік”.

Роль суворого продюсера Телезіна не поєднувалася в поданні Lama з люблячим чоловіком. Тому їх союз в результаті розпався. 2012 рік був найскладнішим в історії групи. Та й зайнята своїм проєктом, Наталія не думала про дітей.

“А чим далі йшли роки, мене якось все більше не тягнуло”, — сказала про відмову від материнства Наталя.

Артистка щаслива від походів в ліс і обіймів з деревами, зустрічей з білками і їжаками. Співачка також сказала, що у неї є астральний зв’язок з іншими духовними світами:

“І він у мене безпосередньо пов’язаний з батьком, з моєю бабусею (мамою батька)”.

Теперішній коханий на 18 років молодший за Дзеньків. Артистка не вперше вибирає більш молодих супутників. Так, мовляв, їй Всесвіт підказав.

  Джулія Робертс пояснила, чому два десятиліття не знімалася в романтичних комедіях

Зараз виконавиці подобається вранці і ввечері гуляти з собаками на природі. Але від сценічної діяльності вона не відмовилася. Як зазначено в програмі, артистка зібрала нову команду і готова запалювати хітами.