Переможниця та суддя «МайстерШефа» Ліза Глинська оприлюднила животик, що округлився. Кондитерка натякнула на вагітність.

Відомий український кондитер та кулінарний блогер Єлизавета Глинська заінтригувала підписників кадром із нової фотосесії. У п’ятницю, 8 березня, переможниця другого сезону шоу «МастерШеф» опублікувала знімок, де вона позує на тлі синьої стіни із зображеннями квітів у атласній рожевій сукні та прикриває вже досить великий животик білою напівпрозорою накидкою, інформує Ukr.Media.

У підписі до знімку Глинська залишила лише емодзі у вигляді рожевої квітки. Користувачі Мережі у коментарях під публікацією почали вітати знаменитість та її другого чоловіка Максима Большакова з майбутнім поповненням. А деякі підписники зазначили, що запідозрили вагітність під час перегляду інтерв’ю Єлизавети для журналістки Аліни Доротюк.

Зірка кулінарії опублікувала цей знімок через кілька днів після виходу відео, де вона поділилася моторошними подробицями перших пологів. 15 років тому первісток Глинської народився мертвим через лікарську помилку.