Актуальні новини

Фільм «20 днів у Маріуполі» знову покажуть у кінотеатрах

Після того, як фільм Мстислава Чернова «20 днів у Маріуполі» отримав «Оскар», компанія «Артхаус Трафік» випустить його у повторний прокат. Подивитися фільм можна буде лише в обраних кінотеатрах України. У Львові з 14 березня його покажуть «Планета кіно» (Forum), Multiplex (Spartak) та Львівській кіноцентр. Повний перелік кінотеатрів можна побачити тут.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1581541 {
min-height: 180px !important;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1581541{
margin: 0!important;
}

.mobile-branding-wrapper {
min-height: 200px
}
}

На великому екрані фільм можна буде подивитись до 21 березня, потім він вийде на онлайн-платформах.

Нагадаємо, 11 березня картина отримала «Оскар» у категорії «найкращий документальний фільм».

Картину створили члени команди Associated Press, які стали останніми міжнародними журналістами в оточеному Маріуполі. Вони продовжили роботу в облозі та зафіксували кадри, які пізніше стали визначальними образами війни: смерті дітей, масові поховання, розбомблений пологовий будинок та інші жахи російських злочинів.

Вперше картина побачила світ на фестивалі «Санденсі». У секції World Cinema Documentary Competition стрічка здобула приз глядацьких симпатій.

Українська прем’єра відбулася на фестивалі Docudays UA, де «20 днів у Маріуполі» став найкращим фільмом національного конкурсу, а також володарем призу глядацьких симпатій.

«20 днів у Маріуполі» – режисерський дебют воєнного кореспондента (з досвідом у Сирії, Нагірному Карабасі, Лівії, Іраку, Секторі Газа, Афганістані), фотографа, відеографа та письменника Мстислава Чернова. Також у створенні картини були залучені фотограф Євген Малолєтка та продюсерка й журналістка Василиса Степаненко. За роботу в Маріуполі вони отримали Пулітцерівську премію.

  Кіану Рівз більше не самотній: чим підкорила актора нова обраниця

Залишити відповідь