Cім тижнів вся країна з нетерпінням чекала вечір неділі, щоб дізнатися переможця.

У проекті "Голос. Діти-5" назвали ім'я переможця. 7 тижнів вся країна з нетерпінням чекала вечір неділі, щоб увімкнути телевізор, почути зачаровуючий спів фантастичних дітей. Проект Голос. Діти створений для того, щоб ніякі вікові рамки не змогли загальмувати творчий розвиток найбільш талановитих маленьких людей з величезним майбутнім.

Нагадаємо, що у кожного з тренерів залишилося по два учасника-претендента на перемогу в шоу "Голос. Діти" 5 сезон. Голосування за учасників проходило в два етапи: спочатку обидва учасники команди по черзі виконували свої пісні, потім шляхом глядацького голосування в команді залишався один суперфіналіст, інформує .

Таким чином, у трійку кращих увійшли: Ярослав, Олександр і Варвара. За результатами глядацьких голосувань, в 5 сезоні проекту "Голос. Діти" переміг Олександр Зазарашвілі та з команди "Врємя і Стєкло". Переможець отримав в подарунок нагороду від проекту "Голос. Діти" подорож на двох до Діснейленду та ротацію на радіо.

Хлопчик з Грузії, попри свій незвичайний талант, має ще неабияке серце. У його сім'ї аж шестеро дітей — окрім нього із рідною сестрою, четверо дітей — з іншої сім'ї. Їхні батьки були сусідами і загинули у нещасному випадку, через що Саша дав ідею своїм батькам забрати осиротілих дітей у свою сім'ю. 12-річний хлопчик хотів перемогти у проекті та допомогти своїй сім'ї, щоб вже рідні брати і сестри мали щасливе дитинство, на яке вони заслуговують.

У грандіозному фіналі проекту, який відбувався у прямому ефірі телеканалу "1+1", Олександр Зазарашвілі вийшов на сцену з піснею вітчизняної співачки Ніно Катамадзе "Once in the Street", яка у соцмережах його щиро підтримала.

  Берегиня 15 липня: історія, традиції та прикмети свята