Актуальні новини

Перший чоловік Юлії Началової розповів, чому не був присутній на похороні

Дмитро Ланський пояснив, чому не потрапив на похорон Юлії Началової.

Перший чоловік Юлії Началової розповів, чому не був присутній на похороні. Дмитро Ланський пояснив, чому не потрапив на похорон Юлії Началової.

У мережі активно обговорювали, що перший чоловік Юлії Началової, співак Дмитро Ланський, не прийшов на похорон екс-дружини, а також сам батько артистки звинувачував Дмитра в підриві здоров'я дочки багато років тому. І ось, колишній чоловік вирішив прокоментувати всю ситуацію, інформує .

Смерть Юлії Началової стала несподіванкою для всіх її близьких, знайомих і шанувальників. Багато хто з селебріті висловило співчуття про втрату в мережі, тим часом, поки рідні відходили від шоку.

Екс-чоловік Юлії Началової, 40-річний співак Дмитро Ланський, також відразу відгукнувся, але на похорон дружини не прийшов. Це стало новим приводом для звинувачень з боку кровних родичів Юлії.

Нещодавно Дмитро Ланський став героєм програми Першого каналу "Ексклюзив" і пояснив, чому він не з'явився на її похороні.

"Я прийшов захищати сім'ю і дітей, які в школі піддаються нападкам. На похорон Началової не прийшов, бо не міг після смерті мами, я поховав її два роки тому. Після цього намагаюся не відвідувати такі заходи."

В день відходу з життя Юлії її перший чоловік сказав, що не спілкувався з нею після розлучення останні 15 років.

За словами Ланського, він прийшов на програму, тому що почув у минулу суботу в ефірі іншого федерального каналу дуже різкі висловлювання про себе. Тоді Микола Басков висловив думку, що до такого трагічного результату Юлію навів перший "невдалий" шлюб з Дмитром Ланським.

Батько Началової раніше зазначив, що з-за постійних звинувачень у зайвій вазі його дочка зважилася на схуднення.

"Всі біди в нас почалися з нього. Дали йому в руки здорову, нормальну дівчину, а він чорти що з нею наробив."

  BIGSHOW Agency запрошує на магічний вікенд у Митрополичих садах

На всі ці звинувачення Дмитро Ланський каже, що після розлучення з ним Юлія народила "здорову дочку". Він стверджує: слова про те, що в шлюбі з ним співачка заробила анорексію, є вигадкою її "горе-піар-менеджерів". Піар-директор співачки Анна Ісаєва сказала, що її образили ці слова Ланського.

За чутками, причиною розриву пари в 2004 році стали зради музиканта. Також казали, що він був незадоволений зовнішністю своєї дружини. Як пізніше сама зізнавалася Началова, перед розставанням з Дмитром вона почала екстремально худнути.

Зараз Дмитро одружений на телережиссерці Катерині Ланській. У артиста двоє дітей – син і дочка.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь