Артистка поділилась секретами виховання дітей.

Найбагатша співачка України виховує шестирічних дочок-двійнят Мірабелу і Арабелу і багато уваги приділяє материнству, інформує Ukr.Media.

Співачка KAMALIYA неодноразово отримувала нагороди від глянцевих видань і телепроектів як “краща зіркова мама”. Воно й не дивно: артистка дуже відповідально підходить до важливої для кожної жінки ролі і завжди знаходить час для виховання дочок Арабели і Мірабели. Сама вона вважає, що саме дитинство є найважливішим періодом у становленні особистості і дякує свою сім’ю за любов, увагу і вкладені сили.

“Мені в дитинстві прищепили любов до спорту, активного відпочинку, природи як такої! Дуже запам’яталися наші походи з наметами на Дніпро, Десну; те, як тато з дідусем ловили щуку — і як ми потім готували з неї юшку на багатті… Пам’ятаю, як тато брав мене з собою на полювання, навчив стріляти з рушниці! Так що я могла б бути непоганим снайпером! До батьків кожні вихідні приходили друзі — і тато влаштовував гучні і яскраві дискотеки, навіть зі світломузикою! Він був справжнім меломаном, і в його “арсеналі” була величезна колекція платівок. У нашому домі завжди звучала музика. Це і визначило мою долю!” — поділилася KAMALIYA.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

У вихованні своїх маляток виконавиця намагається дотримуватися правил, які вважає важливими для всіх батьків:

“Приділяти дітям достатньо уваги, як би не “рухалася” власна кар’єра. Дитинство в них одне, і ви не маєте права відсторонюватися. Хоча б раз на тиждень ви маєте бути цілий день разом! Потрібно прислухатися до дітей, уміти їх вислухати, не відмахуватися від їх проблем. Інакше потім з віком вони почнуть відмахуватися від тебе! І, безумовно, намагатися розкрити всі грані можливостей дітей, пробувати їх у різних сферах!”.

  Alyona Alyona і Kyivstoner випустили спільний кліп Рятувальний круг