Після співпраці з групою Каста alyona alyona пообіцяла більше не працювати з російськими артистами. Я влипла в неприємність...

Трохи часу пройшло після того, як шанувальники української хіп-хоп виконавиці alyona alyona почули її спільну роботу з групою «Каста». Тепер реперка зробила заяву про те, що більше не хоче працювати з російськими артистами. До слова, alyona alyona потрапила під шквал негативу і критики після колаборації з російськими реперами. Дівчина вирішила більше ніколи не працювати з виконавцями з РФ. Як зазначила alyona alyona, ця колаборація принесла їй неприємності, і вона не думала, що її шанувальника так негативно сприймуть цей Фіт, інформує Ukr.Media.

Про те, що колаборація з реперами з Росії стала для неї неприємністю, alyona alyona розповіла під час однієї зі своїх автограф-сесій. “У мене неприємності. Хотіла зробити як краще, а вийшло тільки гірше», — зазначила вона. Також alyona alyona помітила, що в РФ їй більше немає з ким співпрацювати. До цього реперка відзначала, що Каста хоч і з Росії, але група повністю опозиційна. Музиканти гурту не підтримують чинного президента РФ.

Але, тепер alyona alyona зареклася працювати з російськими виконавцями. Потрібно відзначити, що в записі альбому групи «Каста» також брав участь російський репер Rem Digga, який підтримав окупацію Криму і війну на Донбасі.