Пізня дитина Жан-Поля Бельмондо: як зараз виглядає 18-річна донька покійного актора. Дівчинка у знаменитості народилася в 70 років.

У покійного Жана-Поля Бельмондо є четверо дітей, які вже подарували акторові онуків. У 2003 році сімдесятирічний Жан-Поль став батьком вчетверте, у нього з’явилася дочка, яку назвали Стеллою. Потрібно нагадати, що одружений актор був два рази. Від першої дружини Елоді Константен у Бельмондо з’явилося троє дітей: дві дочки Патриція (в сорок років померла в пожежі) і Флоранс, а також син Поль (є пілотом на популярних гонках). Також у актора було кілька інтрижок, але ні з однією з цих жінок він не вступав у шлюб, інформує Ukr.Media.

Зі своєю другою дружиною Жан-Поль познайомився, коли їй було всього двадцять чотири роки. Модель Натті Тардівель прожила довгих тринадцять років з актором перш, ніж стати його дружиною. Через деякий час у пари з’явилася дочка Стелла: дівчина успадкувала риси обличчя свого знаменитого батька. Зараз їй вісімнадцять років, у неї є акаунти в соціальних мережах, але веде дівчина їх не дуже активно.

За життя зоряний тато Стелли говорив, що гордий своєю спадкоємицею. За словами Бельмондо, дівчина стала для нього “найкращим подарунком на старості”. Незадовго до народження дочки загинула старша дочка актора, що сильно позначилося на його здоров’ї. Саме завдяки другій дружині і народженню доньки Жан-Поль поправився. Але, через зради Натті розлучилася з Бельмондо в 2008 році.