Актуальні новини

Житомирський муздрамтеатр відкрив 78-ий сезон одразу на кількох локаціях

Житомирський облмуздрамтеатр імені Івана Кочерги відкрив 78 сезон – виставу “За двома зайцями” даватимуть на вулиці одразу в кількох локаціях.
Як повідомляє “Суспільне”, про це розповіла головна режисерка театру Наталія Тімошкіна.
У 2020 році актори облмуздрамтеатру вже виступали просто неба, а от грати на кількох локаціях одразу будуть вперше.
“Минулоріч під цією вербою ми ставили “Кайдашеву сім`ю”. У нинішньому сезоні вирішили продовжити цей експеримент. Буде масштабна вистава “За двома зайцями” – з оркестром, масовкою, зміною локацій”, – каже Наталія Тімошкіна.
Кореспонденти Суспільного побували на одній з генеральних репетицій. Режисер та актор Петро Авраменко розповідає, що у виставі замість звичних декорацій використовуватимуть споруди, розміщені у дворі театру.
“Ми не ставимо ту декорацію, яка є на сцені. Замість неї ми використовуємо балкон, асфальт, навіть якщо буде калюжа, ми її теж будемо відігрувати. Є певні мізансцени, які актор знає, є відстань до певного предмету. Тут же ми розширюємося. Не вся декорація може тут бути, і актор повинен підлаштуватися під запропоновані умови. Глядачі перебуватимуть в цьому дворику – ми заберемо автомобілі, аби всі змогли дивитися”, – говорить режисер.
Акторка Оксана Павлова розповіла, що грати в таких умовах цікаво, але складно.
“Майданчик, мікрофони – трохи інший звук, по-іншому мізансцени, все це по-новому, – каже акторка. – Одна локація – перед службовим входом, інша – під вербою. Дуже великі переходи через вулицю, трохи треба побігати. Хоч досвід праці на відкритому повітрі в нас, акторів, вже є, але зараз, приміром, заважає сильний вітер”.

  Олега Винника жорстко розкритикували за дует з Олею Поляковою

Залишити відповідь