Подружжя Бабкіних зізналося, як змогли врятувати шлюб після численних зрад Сергія. Пара зауважила, що важливо багато працювати над собою.

Знаменита пара пережила складний період близько 10 років тому. Але при цьому подружжя змогло зберегти свій шлюб, інформує Ukr.Media.

Подружжя дало нещодавно інтерв’ю. Парочка не приховує своє особисте життя і регулярно ділиться своїми порадами щасливого шлюбу. Вони відверто повідали, що в них була раніше криза через зради музиканта.

“Моя найбільша помилка в житті — це те, що я не зміг зупинитися і цей “причіп” потягнувся за мною з минулого ще на 2-3 роки”, — розповідає виконавець.

Сергій зізнався, що йому зберегти сім’ю було важко. Він вважає, що проблеми можна вирішувати ходячи на прийом до психолога або ж своїми силами. Співак зазначає, що в цьому випадку треба не боятися розкрити всі свої секрети і бажати допомогти один одному.

“Ми це питання змогли вирішити самі, так як любимо один одного і вміємо прощати. Ми є одним цільним. Я справжній щасливець, так як у мене є Сніжана”, — каже виконавець.

Сніжана своєю чергою зізналася, що їй треба було багато над собою працювати.

“Головне — це бажання. Якщо ти хочеш щось зробити, то ти усвідомлюєш, що можеш щось вирулити. Звичайно треба відчути і те, що у нього є також прагнення змінюватися. Це у нас і сталося. Я на тривалий час пішла в себе і стала займатися виключно собою. Він швиденько підтягнувся і погодився змінювати себе. Сергій кардинально поміняв своє життя”.

Сніжана заявила, що для неї похід до сімейного психолога є нормальним і правильним. Але в їхньому випадку вона сама стала психологом, так як розібралася в багатьох питаннях.