Актуальні новини

Сучасні жінки бальзаківського віку зводять з розуму і захоплюють! Знаєте чому?

Вираз «бальзаківський вік» і «бальзаковская жінка» з’явилися в мові з легкої руки французького письменника Оноре Бальзака після виходу його роману «Тридцятирічна жінка».

Сучасні жінки бальзаківського віку зводять з розуму і захоплюють! Знаєте чому? Вираз «бальзаківський вік» і «бальзаковская жінка» з'явилися в мові з легкої руки французького письменника Оноре Бальзака після виходу його роману «Тридцятирічна жінка».

Вираз «бальзаківський вік» і «бальзаковская жінка» з'явилися в мові з легкої руки французького письменника Оноре Бальзака після виходу його роману «Тридцятирічна жінка», передає .

Героїня роману «Тридцятирічна жінка» віконтеса д Еглемон була абсолютно незалежна, самостійна у судженнях і вільна у прояві своїх почуттів. Спочатку бальзаковскими жінками називали дам, які наслідували героїні бальзаківського роману. Вираз мало явний іронічний відтінок. З часом значення терміна змінилося і сьогодні вислів «бальзаковская жінка» придбало в основному вказівку на віковий ценз і означає жінку від 30 до 40 років і більше.

Чим сьогодні привертають бальзаківські жінки? Вони самодостатні і це основна їх якість.

Жінки за тридцять вже все собі і навколишньому світу довели, що вони придбали впевненість, яка народжує спокій.

Жінки після 30 років стають не просто розумні, вони набувають безцінний життєвий досвід.

Їм не бувають нудно, і вони не страждають від самотності. Вони не ревнують до подруг або у них немає подруг, тому що вони в них не потребують.

Жінки в тридцять років добре розбираються в чоловіках, бачать їх наскрізь.

Але в цьому немає нічого страшного, тому що з такими жінками легко. Просто не треба їх обманювати, все буде добре.

Жінки в 40 років впевнені в собі і довіряють своїм партнерам. Це вже перевірені партнери, які ніколи не зрадять. А якщо станеться зрада, то сучасна бальзаковская жінка не стане впадати в депресію. У неї достатньо розуму і сил, щоб продовжувати жити далі.

Сорокарічні жінки володіють великим почуттям власної гідності. Вони не закочують істерики через дрібниці, але якщо партнер винен, він буде покараний по повній. Причина полягає в тому, що жінки багато пережили сповнені відповідальності і чекають у відповідь, щонайменше, подяку.

  Слава Камінська опублікувала миле фото з колишнім чоловіком

Жінки в бальзаковском віці знають ціну успіху, тому вони завжди готові відзначити чужий успіх і віддати належне переможцю. Вони знають, що успіху вистачить на всіх. Вони знають, як мінлива фортуна. Тому вони не надто радіють випадковим удачам.

За сорокарічних жінок треба міцно триматися, тому що вони володіють неймовірною інтуїцією. Майбутнє належить їм, але не менше, ніж майбутнє, вони цінують справжнє.

У них дорослі діти і якщо ви хочете їм сподобатися, то треба сподобатися їхнім дітям.

Нарешті, жінки у віці після сорока років надійні в усьому. Вони вже досить експериментували і тепер добре знають, що їм треба. Судити про це можна хоча б по макіяжу. Молоденька дівчина може виглядати вульгарно з червоною помадою, доросла жінка – ніколи.

Бальзаківські жінки можуть дозволити собі яскравий макіяж, а можуть з'явитися на світський прийом, ледь торкнувши губи помадою.

А фотографії спеціально залишені без підписів, тому що цих жінок знають всі. І захоплюються їх молодістю, красою, силою, красою і талантом.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь