Поліна Гагаріна похвалилася, що сама виконувала трюки в новому кліпі, але її обман швидко розкрився. І в цьому допомогла Карина Асмус.

Відома 34-річна співачка Поліна Гагаріна презентувала напередодні свій новий кліп “Вчора”, на самому початку якого вона ефектно вистрибує на ходу з машини. У сторіз фанати запитали, чи все було справжнім на зйомках, і зірка заявила, що навіть цей трюк виконала сама. Однак її слова виявилися брехнею, в чому Гагаріну і викрила Карина Асмус — молодша сестра Христини, інформує Ukr.Media.

У своєму Instagram вона зазначила, що постановкою трюків займалося спеціальне агентство, а виконувала їх професіонал у своїй справі — Світлана Токарська. Доказів було море-фото і відео, які викладалися в мережу під час зйомок.

Артисти часто кажуть, що небезпечні і складні речі на зйомках вони робили самі! Ми щиро не розуміємо, чому ви соромитеся говорити про нашу професію?! Адже каскадери ризикують життям (!) заради того, щоб ваш герой був крутий в кадрі!

Карина не змогла пройти повз такої очевидної брехні, тому що сама професійний дублер і часто замінює на зйомках старшу сестру — Христину Асмус. В рамках конфлікту гімнастка і фітнес-тренерка зазначили, що з повагою ставиться до творчості Гагаріної і до неї самої в цілому, але таке ставлення до каскадерів і дублерів викликає гнів.