Лідія Таран розповіла про повернення ведучої з лікарні.

Нещодавно Алла Мазур шокувала всіх новиною, зізнавшись в онкологічному захворюванні. Днями Лідія Таран розповіла про те, як її колега повернулася до роботи після початку лікування, інформує Ukr.Media.

Лідія зізналася, що ніхто на каналі не очікував такого швидкого повернення Алли після лікування. Всі ведучі ТСН готові були підмінити Аллу на роботі під час її відсутності.

«Вона молодець! Ми не очікували, що вона вийде в ефір після початку курсу лікування. Всі були переконані, що її якийсь час не буде і її необхідно буде замінити. Але вона вийшла в ефір. У всіх наверталися сльози, тому, що це велика мужність так на всю країну заявити про своє захворювання», — розповіла Лідія Таран.

Також Лідія додала, що Алла стала справжнім прикладом для наслідування. Зі слів Таран, зізнання Мазур змусило велику кількість людей на профілактичне обстеження.

«Коли публічна людина робить таку заяву, вона своїм прикладом привертає увагу великої кількості людей, які підуть перевіритися. Особливо жінки, у яких є діти і які усвідомлюють, що їм потрібно жити далі. Це як своєрідний виклик суспільству», — запевнила ведуча.